Наша ученица Настя Цехмейструк, отдохнув в Париже, совместила приятное с еще более...

6 октября в Киеве прошел фестиваль Adrenaline, который представлял собой отборочный тур...

• Melpo Melz

Melpo Melz

Шведская танцовщица и исполнительница дансхолла  Читать полностью →

«Сьогодні я взяв реванш»: екатерінбуржец став чемпіоном світу зі спортивної боротьби

Спортсмен завоював можливість участі в Сурдлімпіаде в Токіо

У столиці Південної Кореї Сеулі сьогодні завершився чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед слабочуючих чоловіків від 20 до 25 років. Золото турніру завоював 25-річний екатеринбургский борець Геворг Серобян. Як розповів E1.RU сам спортсмен, це його перша золота медаль на змаганнях такого рівня.

- Я дуже довго йшов до цього, старався. Сьогодні став чемпіоном світу. Чотири рази на чемпіонаті світу я завойовував срібло і бронзу , А зараз вже золота медаль в скарбничці, - розповів Геворг. - У фіналі я зустрівся з корейцем. Я йому двічі програвав на минулому чемпіонаті, а сьогодні я взяв реванш. З ним, звичайно, було важко боротися, - додав Геворг.

У Єкатеринбург Геворг повернеться 7 вересня. Він планує відпочити тиждень і знову повернутися до тренувань. Ще спортсмен серйозно вирішив створити сім'ю і сподівається зустріти дівчину, з якою у нього це вийде.

Крім цього в планах у спортсмена - дебют в якості бійця ММА в 2019 році, Сурдлімпіада в Токіо в 2020 році. У 2019 Геворг Серобян також планує виступати за збірну ОАЕ . Він каже, що там для нього немає конкуренції.

Він каже, що там для нього немає конкуренції

Медалі, завойовані на чемпіонаті світу Медалі, завойовані на чемпіонаті світу   Спортсмен повернеться до тренувань після тижневого відпочинку Спортсмен повернеться до тренувань після тижневого відпочинку

підписуйтесь на канал E1.RU в Telegram - там ми публікуємо найсвіжіші новини, інтерв'ю та історії.