Наша ученица Настя Цехмейструк, отдохнув в Париже, совместила приятное с еще более...

6 октября в Киеве прошел фестиваль Adrenaline, который представлял собой отборочный тур...

• Melpo Melz

Melpo Melz

Шведская танцовщица и исполнительница дансхолла  Читать полностью →

Спортсмени з Алтайського краю завоювали нагороди на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки

4 червня 2012 р 10:51

Турнір приніс їм «золото» і «бронзу».

Чемпіонат світу зі спортивної аеробіки пройшов 3 червня в столиці Болгарії - Софії. З успіхом виступили на турнірі спортсмени з Алтайського краю.

У номінації «Змішані пари» барнаулец Максим Гринин з партнеркою Євгенією Кудимова з Тюмені посіли третє місце. «Російський дует випередили тільки пари з Іспанії і Румунії», - пояснюють в управлінні Алтайського краю з фізичної культури і спорту .

Вперше в програму чемпіонату світу включили номінації «Аеростеп» і «аероденс». Алтайський спортсмен Данило Чаюн в складі збірної Росії здобув перемогу в аеростепе.

Рубцовчанін Кирило Лобазнюк виступав в номінаціях «Тріо» і «Група». Однак в цих видах російській команді не вдалося зайняти місце в призовій трійці.

«Всі три спортсмена займаються в барнаульской ДЮСШ № 6 у тренера Наталії Гринина», - розповіли в крайспортуправленіі.

За підсумками виступів на чемпіонаті світу Максим Гринин, Данило Чаюн і Кирило Лобазнюк отримали путівки на Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту. Вони пройдуть в 2013 році в Колумбії.

До речі, перед дорослим чемпіонатом світу в Софії відбулася першість світу, де теж відзначилися алтайські аеробісти. У віковій категорії 12-14 років Гліб Кухарчук (ДЮСШ «Студія-спорт») посів друге місце в номінації «Тріо», а в категорії 15-17 років Олена Кисельова (ДЮСШ № 6) завоювала «золото» в «Групі».

4 червня 2012 р 10:51   Турнір приніс їм «золото» і «бронзу»